31.jūlijs, plkst. 10.00, paliks īpaši nozīmīga diena Cieceres internātpamatskolas vēsturē, jo tiks ierakta kapsula MŪSU SKOLAS jaunās sporta zāles pamatos!

Cieceres internātpamatskolas vecās sporta zāles vietā tika lieti pamati jaunai multifunkcionālai telpai sportam. Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts, kopā ar skolas direktori Vinetu Voveri pamatos lika kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm, kas klāstītu par darbiem, kas veikti šīs sporta zāles pārbūves laikā.

Cieceres internātpamatskolas direktore Vineta Vovere uzsvēra, ka šis skolai ir jubilejas gads, kopš tās dibināšanas pagājuši 60 gadi, kā arī pauda prieku par remontdarbiem, kas norisinās visās skolas ēkās.

Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts uzrunā klātesošajiem pauda prieku par notiekošajiem darbiem – sporta zāles pārbūvi, jauna aprīkojuma iegādi, norādot, ka tas viss tiek  darīts, lai mācību process skolā būtu patīkams. Stāstot par sagatavoto kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm domes priekšsēdētājs uzsvēra, ka tajā ir informācija gan par šī objekta būvniecības norisi, gan par šī brīža situāciju, ko atspoguļo laikraksti “Saldus Zeme” un “Latvijas Avīze”.

Būvfirmas “AZ Inter” pārstāvis Vilnis Jaunpaulis savā uzrunā sacīja, ka nav daudz tādu vietu Latvijā, kur puskilometra rādiusā būtu četras labi aprīkotas telpas sportam un novēlēja arī turpmāk saldeniekiem gūt labus sasniegumus dažādos sporta veidos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *